Naše kola a produkty

  • Zákaznický věrnostní program.
  • Splátkový prodej.
  • Rozvozy kol do Vašeho bydliště zdarma.
  • Sortiment je k dispozici na prodejně.
  • 20 let tradice.

AUTHOR 

AUTHOR představuje evropskou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby, jejíž vznik je datován od roku 1993.

Kompletní sortiment značky AUTHOR naleznete na www.author.cz.

KELLYS

Kola Kellys nabízí širokou škálu modelů jak pro ženy, tak pro muže a samozřejmě také pro děti. Ať Vás tedy baví cyklistika jako taková, rozhodli jste se začít na kole sportovat se svou drahou polovičkou, nebo plánujete zapojit celou rodinu, kola Kellys jsou jasnou volbou.

Kompletní sortiment značky KELLYS najdete na www.kellysbike.com.

SPECIALIZED

Firma Specialized je významný americký výrobce jízdních kol se sídlem v Morgan Hill. Společnost byla založena v roce 1974 Mikem Sinyardem. V současnosti je Specialized považován za významného technologického inovátora.

Kompletní sortiment značky SPECIALIZED najdete na www.specialized.com.

ROCKMACHINE

Rock Machine – značka světového významu. My, u Rock Machinu navrhujeme, vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme kola, která vydrží vše, a tak jsou schopná přinášet svobodu a vzrušení v míře, jaké je schopen jejich jezdec; kola pro provokující bikery, kteří jsou rádi středem pozornosti, předvádějí svůj um, mají výrazný image, touží po dobrodružství, originalitě a spolehlivosti.

Kompletní sortiment značky ROCKMACHINE naleznete na www.rockmachine.cz.

KETTLER

Pod značkou KETTLER naleznete sortiment, jehož šíři vystihuje motto „vše pro volný čas“. KETTLER je lídrem na trhu kvalitního zahradního nábytku, posilovacích strojů a vybavení pro fitness. Společnost dále vyrábí jízdní kola, výbavy pro stolní tenis a v řadě „Dětský svět“ najdete mnoho produktů pro volný čas dětí.

Rotopedy a další produkty k vám dovezeme výhradně smontované.

Kompletní sortiment značky KETTLER naleznete na www.kettler.cz.

 

GIRO

Značka Giro se sídlem v kalifornském městě Scotts Valley je světovým lídrem v oblasti vysoce kvalitních doplňků pro cyklistiku (přilby, rukavice a tretry) a zimní sporty (přilby a brýle). Široká nabídka zahrnuje produkty vhodné jak pro rekreační využití, tak pro aktivní sportovce i špičkové profesionály.

Kompletní sortiment značky GIRO naleznete na www.giro.com.

, , , , , , , , , , , ,